Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (2023)

Op deze pagina

  BijMann Wyatt Tanksley letseladvocaten, heeft ons ervaren juridische team duizenden mensen zoals u geholpen. Onze letseladvocaten hebben miljoenen dollars teruggevorderd in schikkingen en vonnissen voor mensen die ernstig gewond zijn geraakt bij ongevallen die voorkomen hadden kunnen worden. Laat ons u nu helpen.

  Neem contact met ons opvandaag nog voor een gratis adviesgesprek met een ervaren letselschadeadvocaat. Er zijn geen vooruitbetalingen of kosten voor onze diensten en u betaalt ons alleen als we geld voor u winnen. Ons bedrijf bedient slachtoffers van ongevallen in heel Kansas, Missouri, Oklahoma en Colorado. We kunnen afspreken bij u thuis, in het ziekenhuis en in het weekend ─ wat u het beste uitkomt.

  Wat moet u bewijzen in een letselschadeclaim?

  Slechts enkele ongevallen leiden tot een letselschadeclaim. Om een ​​succesvolle letselschadeclaim in te dienen, moet u bewijzen dat de andere partij het ongeval heeft veroorzaakt en dat u letsel heeft opgelopen. U moet aantonen dat:

  1. De aansprakelijke partij had de plicht u schade te vermijden of te voorkomen.
  2. De verantwoordelijke heeft deze plicht geschonden.
  3. De overtreding van de verantwoordelijke partij heeft uw letsel veroorzaakt.
  4. U heeft schade geleden als gevolg van de schade.

  Het bewijzen van een claim lijkt misschien eenvoudig. Maar de wet is complex en u hebt uitgebreide documentatie nodig om uw zaak te ondersteunen. Onze letselschadeadvocaten kunnen gratis de details van uw zaak bekijken en u adviseren over uw volgende stappen.

  Veelvoorkomende soorten letselschadezaken die wij behandelen

  Bij Mann Wyatt Tanksley Letseladvocaten hebben we tientallen jaren ervaring met het succesvol afhandelen van alle soorten letselschadezaken, waaronder:

  • Auto-ongelukken zijn een van de meest voorkomende oorzaken van ernstig letsel. Wanneer er een auto-ongeluk gebeurt, kan het ingewikkeld zijn om de foutwetten in uw land te begrijpen, aansprakelijkheid te bepalen en het claimproces na te streven. Onze advocaten behandelen alle details van uw letselschadeclaim, terwijl u zich richt op uw gezondheid en herstel.
  • Ongevallen met vrachtwagens– Ongevallen met vrachtwagens hebben vaak ernstige gevolgen. Door de enorme omvang en het gewicht van vrachtwagens leiden ongevallen vaak tot catastrofale en dodelijke verwondingen. Transportbedrijven en hun verzekeraars zijn ongelooflijk agressief in het verdedigen van zichzelf om uitbetaling van deze claims te voorkomen. Onze doorgewinterde advocaten voor vrachtwagenongevallen hebben de vaardigheden en de middelen om deze bedrijven met grote zakken aan te pakken en de gerechtigheid te eisen die u verdient.
  • Ongevallen met motorfietsen– Door hun gebrek aan bescherming lopen motorrijders bij ongevallen vaak ernstig letsel op. Om de zaken nog erger te maken, zullen chauffeurs en verzekeringsmaatschappijen stereotypen tegen motorrijders gebruiken en hen de schuld geven. Onze ervaren advocaten voor motorongevallen begrijpen hoe ze deze gevallen moeten onderzoeken en de schadevergoeding moeten nastreven die u nodig heeft om te genezen.
  • Ongevallen met voetgangers– Voetgangers kunnen bij aanrijding door een motorvoertuig levensgevaarlijk gewond raken. Vaak leiden deze ongevallen tot een onrechtmatige dood. Onze advocaten zijn er om overlevenden en families te helpen bij het nastreven van een totale financiële vergoeding na verwoestende voetgangerongevallen.
  • Boot ongelukken– Veel factoren, zoals nalatigheid van de gebruiker of ontwerpfouten, kunnen leiden tot een bootongeval. Ongeacht de oorzaak kunnen bij bootincidenten mensen ernstig gewond raken. Wanneer een andere partij in gebreke is gebleven, kan het slachtoffer een letselschadeclaim indienen om financiële compensatie voor de verliezen te verkrijgen. Onze advocaten hebben ervaring met het onderzoeken van bootongevallen en het behandelen van complexe claims.
  • Ongevallen op het werk– Als u tijdens het werk letsel oploopt, kunt u juridisch in een lastige positie terechtkomen. Dien je een schadeclaim in voor werknemers? Heeft u het recht om een ​​letselschadeclaim in te dienen? Het antwoord hangt af van de feiten en omstandigheden van uw ongeval. Bij Mann Wyatt Tanksley Letseladvocaten staan ​​onze arbeidsongevallenadvocaten klaar om u te helpen bij het nastreven van elke mogelijke bron van schadevergoeding.
  • Onrechtmatige dood– Een van de meest verwoestende dingen die kunnen gebeuren, is het verliezen van een dierbare bij een ongeval dat voorkomen had kunnen worden. Ons hart gaat uit naar u als u een dierbare bent verloren door toedoen van een ander. Hoewel niets uw pijn kan wegnemen, kan een onrechtmatige doodclaim voor schadevergoeding uw financiële last helpen verlichten.

  Soorten schade die u kunt verhalen

  Er zijn twee hoofdsoorten schade waarvoor u een vergoeding kunt krijgen in een letselschadezaak:

  • Economische schadezoals medische kosten, gederfde lonen en verminderde verdiencapaciteit kunnen worden berekend.
  • Niet-economische schade, aan de andere kant, compenseren slachtoffers voor verliezen die moeilijker te kwantificeren zijn. Veelvoorkomende niet-economische verwondingen zijn pijn en lijden, verlies van levensvreugde en verlies van gezelschap.

  Hier volgt een overzicht van de meest voorkomende soorten schade die u kunt verhalen in een rechtszaak over persoonlijk letsel:

  • Medische rekeningen.Slachtoffers van letselschade kunnen vergoeding vragen voor medische kosten uit het verleden en de toekomst. Voorbeelden van medische rekeningen waarvoor u een vergoeding kunt krijgen, zijn onder andere:
   • Kosten van ziekenhuisverblijven en medische behandelingen
   • Fysiotherapie en revalidatie
   • Rekeningen in verband met doktersafspraken
   • Kosten van geneesmiddelen op recept
   • Kosten van zorg
   • Medisch vervoer
  • Verlies van loon en verlies van toekomstige inkomsten.Na uw ongeval kunt u, afhankelijk van de ernst van uw letsel, werkverzuim oplopen. Een rechtszaak voor persoonlijk letsel kan u helpen de compensatie te krijgen die nodig is om uw verloren loon te vervangen en uw rekeningen en kosten van levensonderhoud bij te houden. Als een persoonlijk letsel langdurig letsel veroorzaakt dat uw vermogen om de rest van uw leven te werken belemmert, kunnen onze advocaten een schadevergoeding eisen om het verlies van toekomstige inkomsten te dekken.
  • Pijn en lijden.Pijn en lijden verwijzen naar het fysieke en emotionele trauma dat je ervaart tijdens en na het ongeval. Onze advocaten kunnen u helpen bij het documenteren van dit soort schade.
  • Straffende schadevergoeding.Punitieve schadevergoeding is een relatief zeldzame schadevergoeding die wordt toegekend wanneer het gedrag van de nalatige partij ongelooflijk onverantwoordelijk was. Ze zijn bedoeld om de schuldige partij te straffen.

  Statuut van beperkingen op claims voor persoonlijk letsel

  De verjaringstermijn is de tijdslimiet die u heeft om een ​​letselschadezaak aan te spannen tegen de nalatige partij. De verjaringstermijn verschilt van staat tot staat. Voor de staten die ons kantoor bedient, zijn de termijnen voor het indienen van een claim:

  • Kansas - 2 jaar
  • Missouri - 5 jaar
  • Oklahoma - 2 jaar
  • Colorado - 2 jaar, 3 jaar voor claims bij auto-ongelukken

  Hoe onze letselschadeadvocaten u kunnen helpen met uw zaak

  Vanaf de eerste keer dat u met ons spreekt, zal ons team aan het werk gaan om u te ontlasten. We willen dat u zich kunt concentreren op uw herstel en de rest aan ons overlaat. Onze letselschadeadvocaten kunt u vertrouwen op:

  • Beoordeel de totale waarde van uw letselschadeclaim.
  • Onze advocaten hebben veel zaken als die van u behandeld. Wij zijn bedreven in het documenteren van de volledige omvang van uw verliezen. Bovendien kunnen uw verwondingen na verloop van tijd uw leven blijven beïnvloeden. We zullen ervoor zorgen dat we rekening houden met toekomstige verwachte verliezen, zodat u later niet met extra kosten blijft zitten.
  • Verzamel en bewaar al het bewijsmateriaal dat nodig is om een ​​sterke zaak op te bouwen.
  • Bewijs is essentieel om uw letselschadeclaim te onderbouwen. Veelvoorkomende soorten bewijs zijn foto's van de plaats van het ongeval, politierapporten, medische dossiers en getuigenverklaringen. Bewijs kan aansprakelijkheid aantonen voor wie het ongeval heeft veroorzaakt en voor de omvang van de door u geleden schade. Ons team werkt mogelijk ook samen met gerespecteerde experts die uw compensatiezaak kunnen ondersteunen.
  • Voer alle onderhandelingen met verzekeringsmaatschappijen.
  • De verzekeringsmaatschappij van de aansprakelijke partij zal proberen genoegen te nemen met een zo laag mogelijk bedrag. Onze bekwame letselschadeadvocaten kennen de technieken en tactieken die zij hanteren. We zullen agressief onderhandelen over de volledige letselschaderegeling die u verdient.
  • Breng uw letselschadezaak voor de rechter.
  • Een aanzienlijk voordeel van het inhuren van onze gerespecteerde procesadvocaten is dat we klaar staan ​​om uw zaak indien nodig voor de rechter te brengen. Als er geen schikking kan worden bereikt, zullen we een grote kans op een rechtszaak bieden en aandringen op de totale vergoeding waarop u volgens de wet recht heeft.

  Stappen die u moet nemen om uw rechten na een ongeval te beschermen

  Wij raden u aan om na een ongeval de volgende stappen te ondernemen om uw rechten te beschermen:

  • Bel de politie of meld het ongeval bij de juiste partij.
  • Het is essentieel om een ​​schriftelijk verslag te hebben waarin wordt gedocumenteerd wat er is gebeurd. Bel bijvoorbeeld de politie als u gewond bent geraakt bij een ongeval. Zij voeren een vooronderzoek uit en stellen een officieel ongevalsrapport op. Als u gewond bent geraakt bij een val op gevaarlijke voorwerpen, meld uw ongeval dan bij de eigenaar of beheerder van het terrein. Zorg ervoor dat u een kopie krijgt van elk ingediend rapport.
  • Documenteer de plaats van het ongeval.
  • Na een ongeval kunnen bewijzen snel verdwijnen. Maak foto's van het ongeval, uw verwondingen en andere essentiële details. Zorg ervoor dat u ook de contactgegevens van getuigen opvraagt. Getuigenverklaringen kunnen een cruciale rol spelen in uw letselschadezaak.
  • Zoek medische hulp.
  • Medische zorg voor uw persoonlijk letsel beschermt uw gezondheid en wettelijke rechten. Medische dossiers en documentatie van uw behandeling zullen uw schadevergoedingsclaim ondersteunen. Zorg ervoor dat u de instructies van uw arts opvolgt en uw behandelplan voltooit. Hiermee laat u zien dat u uw letsel serieus neemt.
  • Praat met een ervaren letselschadeadvocaat.
  • Een ervaren advocaat zou een van uw eerste telefoontjes na het ongeval moeten zijn. Een advocaat kan ervoor zorgen dat u de zorg krijgt die u nodig heeft en dat u geen fouten maakt die uw schadeclaim kunnen schaden. Helaas zullen verzekeringsexperts proberen misbruik van u te maken. Verzekeringsmaatschappijen zullen proberen de laagst mogelijke schikking te betalen en geldige claims af te wijzen. Het zijn bedrijven met winstoogmerk die meer bezig zijn met hun bedrijfsresultaten dan met uw belangen. Onze letselschadeadvocaten staan ​​aan uw kant en behartigen uw belangen gedurende het gehele schadeproces.

  Veelvoorkomende soorten verwondingen waarmee onze klanten worden geconfronteerd

  Ongevallen kunnen leiden tot verschillende verwondingen, waaronder:

  • Rug-, nek- en ruggenmergletsels
  • Hoofd entraumatisch hersenletsel
  • Gebroken botten
  • Knie verwondingen
  • Schouder verwondingen
  • Amputaties
  • Brandwonden
  • Interne verwondingen

  Als u bij een ongeval een van deze verwondingen heeft opgelopen, moet u zo snel mogelijk medische hulp inroepen.

  Op deze pagina

   Resultaten zijn belangrijk

   $ 6.425.000Kraan instorting

   $ 3.500.000Thuis explosie

   $ 1.768.900Regeling busongevallen

   $ 1.200.000Defecte productafrekening

   $ 1.050.000Tractor ongeval

   Bekijk alle resultaten

   ontmoet ons team
   Scott Mann letselschadeadvocaat oprichter / advocaat
   Mike Wyatt Letseladvocaat Partner / Advocaat
   Jesse Tanksley Letseladvocaat Partner / Advocaat
   Sam Schulte Letseladvocaat
   Mason uitgeleend persoonlijk letseladvocaat

   Recensies Cliëntrecensies voor persoonlijk letsel

   Video weergeven (pop-up)

   Video weergeven (pop-up)

   Video weergeven (pop-up)

   Persoonlijk letsel

   Ze waren zeer professioneel en hebben ons uitstekend op de hoogte gehouden. Mann Wyatt Tanksley Letseladvocaten heeft mijn verwachtingen ver overtroffen...Lees verder →

   - Kolten

   Auto ongeluk

   …Ik ben zeer tevreden geweest. Hij is openhartig, eerlijk geweest en heeft me alles uitgelegd. Meneer Mann legt het uit en u begrijpt het…Lees verder →

   - Joh

   Persoonlijk letsel

   Iedereen in dit team is geweldig. Als je een geweldige advocaat wilt, kom dan hier.Lees verder →

   - Werkelijke klant

   Lees alle getuigenissen

   Praat nu met een letselschadeadvocaat

   Wanneer u Mann Wyatt Tanksley Letseladvocaten vertrouwt om uw zaak te behandelen, kunt u er zeker van zijn dat we er alles aan zullen doen om de totale vergoeding na te streven die u verdient. Neem vandaag nog contact op met onze letselschadeadvocaten om te horen hoe we u in deze moeilijke tijd kunnen ontlasten. Het consult is gratis en verplicht u tot niets.

   Bel of sms ons op
   (877) 768-2400of

   Ontvang een gratis casusschatting

   Veelgestelde vragen

   Artikelen en video's in het Helpcentrum Antwoorden op al uw vragen
   in minder dan een minuut

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (1)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (2)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (3)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (4)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (5)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (6)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (7)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (8)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (9)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (10)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (11)Video weergeven (pop-up)

   Letselschadeadvocaat in KS, MO, OK & CO | Mann Wyatt Tanksley letseladvocaten (12)Video weergeven (pop-up)

   Bekijk alle veelgestelde vragen

   References

   Top Articles
   Latest Posts
   Article information

   Author: Tish Haag

   Last Updated: 12/23/2023

   Views: 5479

   Rating: 4.7 / 5 (47 voted)

   Reviews: 94% of readers found this page helpful

   Author information

   Name: Tish Haag

   Birthday: 1999-11-18

   Address: 30256 Tara Expressway, Kutchburgh, VT 92892-0078

   Phone: +4215847628708

   Job: Internal Consulting Engineer

   Hobby: Roller skating, Roller skating, Kayaking, Flying, Graffiti, Ghost hunting, scrapbook

   Introduction: My name is Tish Haag, I am a excited, delightful, curious, beautiful, agreeable, enchanting, fancy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.